Actueel weer Hengelo (slangenbeek)
Laatste update: 2026-05-21 om 18:06 uur
| Temperatuur | 24.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.2 km/u uit Z |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1023.5 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 23.8 km/u om 12:13 u |
| Minimum temp. | 13.3 °C om 07:05 u |
| Maximum temp. | 25.0 °C om 18:03 u |
| Windchill | 26.7 °C |
| Hitte index | 24.8 °C |
| Dauwpunt | 12.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 47.0 % |
| Zonnestraling | 217.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1133.0 W/m2 om 12:39 u |
| UV index | 1.1 |
| Max. UV index | 6.0 om 12:39 u |
| Zon op | 05:29 u |
| Zon onder | 21:30 u |